Všetky kategórie

GRACO HANDHIELD STRIEK.PIŠTOĽ ULTRAMAX HH 17P258

Dostupnosť: Dodanie do 2-5 dní
997,90 €  
Kalkulačka splátok

Podrobný popis tovaru:

Úplne nové striekacie zariadenie ULTRAMAX je určené pre denné použitie pri airless striekacích prácach malého rozsahu, opravách povrchov v interiéroch budov, ako aj v exteriéroch. Zariadenie umožňuje nanášanie všetkých bežných farieb na vodnej aj riedidlovej báze.

Manipulácia so zariadením je vďaka jeho kompaktnej konštrukcii a nízkej hmotnosti veľmi jednoduchá. Súčasťou zariadenia je batéria DEWALT 18V XR Lithium-Ion – najspoľahlivejšia batéria na trhu. Zariadenie je schopné na jedno nabitie nastriekať 3,5 litra farby. Príprava na striekanie zaberie doslova len niekoľko sekúnd.

Zabudnite na problémový EasyMax! Zariadenie ULTRAMAX prichádza s úplne novou a prepracovanou technológiou trojpiestovej pumpy Triax, prinášajúcou spoľahlivý výkon a plnú kompatibilitu trysiek. Komponenty z odolnej antikoróznej ocele, karbidu a polyméru s vysokou tuhosťou zaručujú vysokú odolnosť a nízku hmotnosť pumpy. Inovatívny systém ProConnect umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu čerpadla Triax priamo na pracovisku.

Technológia ovládania SmartControl a technológia regulácie tlaku ProControl II umožňuje dosiahnuť vynikajúce výsledky aj pri ručnom striekaní. Presný tlak umožňuje pokrytie povrchu jednou vrstvou farby pri akejkoľvek rýchlosti pohybu ruky počas striekania, bez nutnosti riedenia farby.

Patentovaný vak na farbu FlexLiner Bag urýchľuje štart, samotnú prácu aj čistenie zariadenia. Umožňuje striekanie akýmkoľvek smerom – dokonca aj hore dnom! Na splnenie požiadaviek každej zakázky poslúži nová generácia nízkotlakových trysiek RAC X FF LP, dostupných v širokom rozsahu veľkostí.

Štýlová a praktická transportná taška uľahčuje prenášanie a skladovanie zariadenia.

Technické parametre:

Maximálny pracovný tlak materiálu: nastaviteľný 34 až 138 bar
Maximálny priemer trysky: 0,008“ až 0,016“
Batéria: 2x DEWALT 18V 2.0 Ah XR Li-Ion + nabíjačka
Čas nabíjania batérie: 35 minút
Objem nastriekanej farby na jedno nabitie: 3,5 litra
Hmotnosť: 2,4 kg
Rozmery (D x Š x V): 361 x 127 x 267 mm
Počet vakov na farbu s objemom 1 liter: 6 ks