Všetky kategórie

GRACO MARK VII STANDARD HI-BOY, 1/2" 15M, PIŠTOĽ TEXSPRAY BLUE 17E665

Dostupnosť: Dodanie do 2-5 dní
7 909,20 €  
Kalkulačka splátok

Popis produktu:

Striekacie zariadenie Mark Max je profesionálne, viacúčelové ľahké a výkonné zariadenie, určené pre airless striekanie stierok, lakov, plnidiel, akrylátových farieb, základných farieb, latexov, disperzií, epoxidov, bitúmenov, lepidiel, antikoróznych a vysokoviskóznych materiálov. Je veľmi vhodné aj pre antikorózne a protipožiarne nástreky konštrukcií, nádrží, striech a podobne.

Kompaktná konštrukcia uľahčuje transport medzi pracovnými miestami a po schodoch.

Rada zariadení Mark Max Standard je navrhnutá pre profesionálov, ktorí si nepotrpia na technologické novinky, ale hľadajú každodenne spoľahlivé striekacie zariadenie, s ktorým môžu svoju prácu urobiť rýchlo, jednoducho a kvalitne.

Táto rada striekacích zariadení prináša niekoľko veľmi významných inovácií – vylepšená elektronická riadiaca jednotka SmartControl 3.0 s ochranným systémom ProGuard, ktorý chráni zariadenie pred zlými napájacími podmienkami na pracovisku a rovnako aj konštrukcia vozíka so stupačkou TiltBack, ktorá umožňuje jednoduchú manipuláciu so zariadením pri výmene nádoby s materiálom, čistení, či údržbe pumpy. Konštrukcia motora využíva rotor s permanentným magnetom a vinutým statorom, takže uhlíky a komutátor ako najčastejší zdroj porúch úplne odpadajú. Elektronická regulácia motora zaisťuje stabilitu tlaku a výkonu čerpadla. Pri vypnutí pištole alebo vyčerpaní farby resp. stierky z nádoby elektronická regulácia zabezpečí zastavenie pohonu pumpy, čo ďalej prispieva k zvýšeniu životnosti celého zariadenia.

Dvojčinná piestová materiálová pumpa Endurance je vyrobená z ušľachtilej ocele. Piestna tyč a vložka valca je povrchovo upravená technológiou Chromex, čo zaručuje vysokú odolnosť voči opotrebeniu a minimalizuje náklady na opravy. Systém uchytenia spodnej pumpy ProConnect umožňuje jej jednoduchú demontáž bez nástrojov v priebehu niekoľkých desiatok sekúnd, čo uľahčuje prípadné opravy priamo na mieste.

K všetkým zariadeniam Standard je štandardne dodávaná hadica BlueMax II 3/8" dĺžky 15 metrov.

Technické parametre:

Maximálny pracovný tlak [bar]: 230
Objemový výkon čerpadla [l/min]: 6,0
Výkon elektrického motora [kW]: 1,9
Maximálny priemer trysky: 0,041" / 0,047"
na farbu / na omietku
Hmotnosť [kg]: 73
Ovládanie zariadenia: SmartControl 3.0