Všetky kategórie

GRACO STMAX II 395 PC PRO, 1/4 15M PIŠTOĽ CONTRACTOR PC 17E864

Dostupnosť: Dodanie do 2-5 dní
3 143,00 €  
Kalkulačka splátok

Popis produktu:

Nová rada striekacích zariadení ST MAX II PC Pro 395, 495 a 595 obsahuje ideálne zariadenia pre denné použitie pri airless striekacích prácach stredného rozsahu (cca 4000 l ročne) v interiéroch i exteriéroch budov.

Umožňujú nanášanie bežných akrylátových, syntetických a olejových farieb, lakov, smaltov, moridiel a latexov na steny, konštrukcie, karosérie, drevené predmety a podobne. Zariadenia vďaka svojej jednoduchej konštrukcii vyžadujú iba minimálnu prípravu k prevádzke, údržbu a čistenie.

Pohon bezuhlíkovým elektrickým motorom s vylepšenou elektronickou reguláciou SmartControl 2.5 s funkciou FastFlush zvyšuje životnosť zariadení, výrazne zlepšuje výkonové charakteristiky čerpadla a umožňuje pripojenie hadíc o dĺžke až 90 m.

Prevedenie zmáčaných častí čerpadla z antikoróznej ocele spolu s konštrukciou tesnení zaručuje ich vysokú životnosť a odolnosť voči korózii. Manipuláciu so zariadeniami zjednodušuje ich pomerne nízka hmotnosť. V stojanovej verzii zariadení 395 a 495 je excentrická pogumovaná rukoväť, ktorá drží zariadenie pri manipulácii ďalej od tela.

Striekacie zariadenie je vybavené systémom ProConnect, ktorý umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu pumpy.

 

Použité technológie:

FastFlush™ - Preplachový systém pumpy FastFlush vyčistí zariadnenie štyrikrát rýchlejšie s použitím len polovičného množstva vody, než pri bežnom čistení.

SmartControl™ 2.5 s funkciou FastFlush™ - Digitálny displej zobrazuje tlak, litre a pracovný čas. Digitálne riadenie, nastaviteľný tlak, ovládanie striekacieho lúča a bezkonkurenčná funkčnosť. Zobrazuje chybové hlásenia a diagnostiku, ideálne pre sledovanie údržby zariadenia. Vysokoprietokový preplachový Fast Flush™ systém pracuje rýchlejšie a výrazne znižuje množstvo času potrebné na čistenie.

ProGuard™+ - Ochranný systém zariadenia zabezpečuje ochranu proti zlým napájacím podmienkam na pracovisku (len pri modeloch 230V)

Filter pumpy Easy-Out™ - Veľká filtračná plocha redukuje upchávanie trysky a zaisťuje kvalitný nástrek. Filtrácia zvnútra filtra von zabráni jeho zborteniu a na vyčistenie je potrebných len pár litrov vody. Vertikálna konštrukcia filtra umožňuje jeho jednoduché odstránenie s uzáverom filtra a eliminuje riziko vyliatia materiálu z filtra.

Bezuhlíkový DC motor MaxPower - Vyšší krútiaci moment = Väčší pracovný výkon. Bezuhlíkový motor znamená, že nikdy nebudete musieť meniť uhlíky. Úplne uzavretý, chladený ventilátorom – ochrana vnútorných súčastí motora od znečistenia, prachu a prestrekov, 5-ročná záruka.

Technické parametre:

Maximálny pracovný tlak [bar]: 227
Objemový výkon čerpadla [l/min]: 2,0
Výkon elektrického motora [kW]: 0,7
Maximálny priemer trysky (1 pištoľ): 0,023"
Hmotnosť [kg]: 15
Ovládanie zariadenia: SmartControl 2.5