Všetky kategórie

GRACO GXFF Striekacie zariadenie

Dostupnosť: Dodanie do 2-5 dní
1 683,36 €  
Kalkulačka splátok

Popis produktu:

Striekacie zariadenie GX FF je novinkou v portfóliu kompaktných profesionálnych striekacích zariadení s nízkou hmotnosťou. Je solídnym a spoľahlivým základom pre začínajúcich profesionálov. Striekacie zariadenie GX je jedno z najľahších striekacích zariadení od spoločnosti Graco. Je ideálnym zariadením pre denné použitie pri airless striekacích prácach menšieho rozsahu v interiéroch i exteriéroch budov. Umožňuje nanášanie bežných akrylátových, syntetických a olejových farieb, lakov, smaltov, moridiel a latexov na steny, konštrukcie, karosérie, drevené predmety a podobne. Zariadenie vďaka svojej jednoduchej konštrukcii vyžaduje iba minimálnu prípravu k prevádzke, údržbu a čistenie.

Základom zariadenia je spoľahlivá jednočinná pumpa ProX, ktorá sa vďaka systému ProXChange dá v prípade poruchy veľmi rýchlo vymeniť za novú bez potreby akéhokoľvek náradia a Vy možte bez výrazného prerušenia pokračovať v práci.

Zariadenie obsahuje vstavanú plastovú saciu nádobu s vekom na materiál o objeme 5,7 litra.

K zariadeniu je štandardne dodávaná profesionálna striekacia pištoľ FTx-E. Elektronická regulácia uhlíkového motora zvyšuje životnosť zariadenia a zlepšuje výkonové charakteristiky čerpadla.

Technické parametre:

Maximálny pracovný tlak [bar]: 207
Objemový výkon čerpadla [l/min]: 1,5
Maximálny priemer trysky (1 pištoľ): 0,019"
Hmotnosť [kg]: 12,1